املاک » ویلا

آگهی‌دهنده: سلمان شیرزاد

یسفر ، شناخت تصویر واقعی عالم در پیچ و تاب جاده است. جاده ، ما را به خود می خواند تا ظرفیت های فراموش شده دنیای اطراف خود را کشف کنیم. این کشف مستلزم حضوری عینی است. فرار از عرصه مجاز به واقعیت صورت می گیرد. دنیا را این بار نه از دریچه تصویر مجازی رسانه ها که از دریچه چشمان خود می نگریم. می رویم و می رویم ؛ هر آنجا که باشد. عالم رازی است که خود را در سفر بر ما نمایان می کند ، حضور خود را به ما اعلام می کند ، کشف می شود. می گویند آدمی در سفر به خویش می رسد ، در سفر خود را تکمیل می کند. بعد از هر مسافرت ، احساسی از سبکی ناب در ما نمایان می شود. این آرامش ، محصول ساده مسافرت کردن به این طرف و آن طرف عالم است..همه ما از زندگی در شهر پرهیاهو و بزرگ کلافه ایم. گپ های روشنفکری مان پر است از کلافگی . دور هم که نشسته ایم آرزوی سفر و طبیعت داریم. با سفر تنها چند ساعت فاصله داریم و مدام زمزمه می کنیم که وقت نداریم ، که کار داریم ، که پروژه در دست داریم. هزار دلیل برای سفر نرفتن داریم که ذهنمان را هر روز خسته تر از روز قبل بکنیم.

؛ راهی تا همنشینی با آرامش طبیعت نمانده..

- سفر تفریحی به بایسته ای می ماند که چندان در هست ها به چشم نمی خورد.

اگرچه سفر تفریحی برای گریز از تنش ها و اضطراب های ناشی از مشکلات شهری سودمند است ، با تصویری از آنچه واقعیات جامعه امروز را تشکیل می دهد ، این نوع مسافرت بیشتر جنبه تشریفاتی به خود گرفته است.

روان شناسان معتقدند محیطی که در آن حوادث ناگواری برای فرد روی داده باشد ، اگرچه این حوادث پایان یافته ، اما آثار آن همچنان باقی است ؛ بدین معنی که با قرار داشتن در محیط استرس زا ، باز هم تداعی گذشته به نحوی ناخودآگاه در فرد وجود دارد.

در این مواقع ترک محل و زندگی در مکانی به دور از این ناهنجاری ها و تنش ها ، فرد را در موقعیت استراحت و بازیابی انرژی قرار می دهد. چنین فضایی نوعی بازگشت به خود از یاد رفته است ؛ خودی که در هیاهوی زندگی شهری جایی برای عرض اندام نداشته و بناچار در خود فرو رفته است.

اکنون ، یک برنامه ریزی صحیح و جست وجوی اطلاعاتی پیرامون گردشگاه های مناسب می تواند قدمی نو در تغییر الگوی گردشگری باشد.

نرخ ، کیفیت و سرعت سفرهای تفریحی نیز از ملاک هایی است که بهبود آن می تواند کمک شایانی به گسترش فرهنگ گردشگری داشته باشد. این در حالی است که بسیاری از مسافران از وضعیت هتلها و مسافر خانه ها و مهمانپذیرها ناراضی هستند.برای همین ما بران شدیم که با تهیه ملزومات یک سفر دلنشین برای شما و خانواده محترمتان خستگی روحی و جسمی شما عزیزان را برای مدتی کوتا به لحاظ سفر و عمیق در روحتان فراهم نماییم.

امکانات ما برای راحتی شما :

یک ویلای شیک دو خوابه ، به متراژ 370 متر با 170 متر بنا ، واقع در عباس آباد تنکابن ، مبله با میز نهارخوری و سرویس پذیرایی برای شش نفر ، در بست با تمام امکانات جهت اقامت شما و خانواده محترمتان ، دارای یک تخت دونفره و دو تخت تک نفره و دو تخت سنتی که هنگام استراحت از آنها میتوان به عنوان تخت خواب استفاده کرد ویلای فوق دارای دو سرویس بهداشتی (ایرانی و فرنگی )در حیاط و داخل ویلا میباشدو همچنین دارای باربیکیو(کباب پز)در حیاط با میز و صندلی میباشد و همچنین دارای پمپ آب جهت جلوگیری از افت فشار آب در زمان تعطیلات که سیستم آبرسانی با افت فشار مواجه میشود ، و همچنین یخچال وفریزر سامسونگ و ماشین لباس شویی وستینگ هاوس و تلویزیون سونی.

فاصله با دریا پیاده از ویلا تا ساحل پنج دقیقه

، فاصله با تله کابین نمک آبرود با ماشین پانزده دقیقه ،

فاصله با یکی از زیباترین جنگلهای مازندران (جنگلهای کلاردشت و جاده زیبای عباس آباد به کلاردشت ) با ماشین ده دقیقه ، جاده جنگلی و بسیار زیبای عباس آباد به کلاردشت با طول 25 کیلومتر است که با داشتن درختان بسیار بلند و انبوه و دره های جنگلی عمیق با آلاچیق ها و استراحت گاه های متعدد در کنار جاده ، یکی از زیباترین و دیدنی ترین جاده های ایران به شمار می آید.

ویلای فوق در یک منطقه آرام و دنج و بسیار ساکت و فوق العاده امن قرار گرفته است ، مناسب خانواده هایی که از روزمرگی و دلمشغولیهای زندگی شهری کلافه شده اند و دنبال جایی امن و ساکت میگردند.دنبال نسیم دریا و مه و آرامش واقعی و تجدید قوا هستند.

شماره تماس جهت هماهنگی : 09351899956 01924627502 01924629139 ذاکری فر

منتظر قدمهای سبز شما هستیم.

برای دیدن عکسهای ویلا و جاهای دیدنی اطراف آن میتوانید به سایت ما مراجعه کرده و گزینه ویلای متل قو را انتخاب کنید.

www.salman.ir

قیمت: توافقی

مشخصات آگهی
آگهی‌دهنده:
سلمان شیرزاد
آدرس :
مازندران، عباس آباد تنکابن
ارسال آگهی:
۲۸ مهر ۱۳۹۱
انقضای آگهی:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ آگهـی منقضی
تعداد بازدید:
۳۰۶